Gemeenteraad

De gemeenteraad is openbaar en vindt telkens op donderdag plaats in de raadzaal van het gemeentehuis om 19.30 u. De agenda kan je een week voor elke zitting hieronder raadplegen.

v.l.n.r.: Ann Devriendt, Geert Verhegge, Katrien De Maré, Bart Haesaert, Jurgen Dehaemers, Brigitte Himpens, Wouter Vlaemynck, Sofie Pollet, Dirk Verhaeghe, Katrien Vanrobaeys, burgemeester Annick Vermeulen, Bart Vergote, Krista Vander Meulen, Ann Pattyn, algemeen directeur Sabine Vermeire, Ilse Demeulemeester, Jean-Pierre De Groodt, Stijn Timmerman, voorzitter Charlotte Vermeulen, Eddy De Wispelaere, Arnold Naessens, Günther Descheemaecker, Dominiek Sneppe, Peter Haesaert, Pol Denys, Frauke Breekelmans, Ellen Goes en Martine De Meester.

Zittingen

 

2020  
- 23 januari (besluiten, publicatie 28/01/2020) (notulen) - 27 augustus (besluiten, publicatie 03/09/2020) (notulen)
- 27 februari (besluiten, publicatie 06/03/2020) (notulen) - 24 september (besluiten, publicatie 30/09/2020) (notulen)
- 23 april (opname digitale zitting) (besluiten, publicatie 30/04/2020) (notulen) - 22 oktober (besluiten, publicatie 28/10/2020)
- 28 mei (opname digitale zitting: deel 1 - deel 2) (besluiten, publicatie 04/06/2020) (notulen) - 26 november (agenda)
- 25 juni (besluiten, publicatie 02/07/2020) (notulen) - 17 december
   
2019  
- 3 januari (besluiten, publicatie 14/01/2019) (notulen) - 27 juni (besluiten, publicatie 05/07/2019) (notulen)
- 24 januari (besluiten, publicatie 31/01/2019) (notulen) - 22 augustus (besluiten, publicatie 26/08/2019) (notulen)
- 28 februari (besluiten, publicatie 06/03/2019) (notulen) - 26 september (besluiten, publicatie 02/10/2019) (notulen)
- 28 maart (besluiten, publicatie 03/04/2019) (notulen) - 24 oktober (besluiten, publicatie 24/10/2019) (notulen)
- 25 april (besluiten, publicatie 30/04/2019) (notulen) - 28 november (besluiten, publicatie 06/12/2019) (notulen)
- 23 mei (besluiten, publicatie 24/05/2019) (notulen) - 19 december (besluiten, publicatie 24/12/2019) (notulen)

 

Raadsleden

Eddy De Wispelaere (N-VA)*
Buskinslaan 2, 8210 Loppem
050 82 54 43 - 0477 38 62 84
eddy.dewispelaere@zedelgem.be
Brigitte Himpens (CD&V-Nieuw)
Groenestraat 4/0202, 8210 Zedelgem
0478 46 15 34
brigitte.himpens@zedelgem.be
Pol Denys (Vlaams Belang)*
H. Baekelandlaan 57, 8211 Aartrijke
050 20 87 27 - 0468 29 02 33 
pol.denys@zedelgem.be
Katrien Walcarius-De Maré (CD&V-Nieuw)*
Hollebekestraat 8, 8210 Zedelgem
050 78 23 55
katrien.demare@zedelgem.be
Martine De Meester (Groen)
't Veld 42, 8211 Aartrijke
0498 72 11 96
martine.demeester@zedelgem.be
Dominiek Sneppe (Vlaams Belang)
Torhoutsesteenweg 115, 8210 Zedelgem
050 82 52 29 - 0496 08 29 34
dominiek.sneppe@zedelgem.be
Geert Verhegge (CD&V-Nieuw)
Koningin Astridstraat 66A, 8210 Veldegem
0497 52 09 01
geert.verhegge@zedelgem.be
Bart Haesaert (CD&V-Nieuw)
Hoge Rokersstraat 12A, 8211 Aartrijke
0475 70 13 06
bart.haesaert@zedelgem.be
Charlotte Vermeulen (CD&V-Nieuw)
Bezembindersstraat 4B, 8210 Veldegem
0472 93 51 51
charlotte.vermeulen@zedelgem.be
Bart Vergote (CD&V-Nieuw)*
Brugsestraat 164, 8211 Aartrijke
0473 94 19 57
bart.vergote@zedelgem.be
Katrien Vanrobaeys (CD&V-Nieuw)
Brugsestraat 70, 8211 Aartrijke
0496 14 33 32
katrien.vanrobaeys@zedelgem.be
Stijn Timmerman (CD&V-Nieuw)
Rijselsestraat 11, 8210 Loppem
050 37 07 10
stijn.timmerman@zedelgem.be
Sofie Pollet (CD&V-Nieuw)*
Brugse Heirweg 107, 8211 Aartrijke
0479 21 50 45
sofie.pollet@zedelgem.be
Ilse Demeulemeester (CD&V-Nieuw)*
't Wulveke 3, 8210 Zedelgem
0478 34 14 74
ilse.demeulemeester@zedelgem.be
Krista Vander Meulen (CD&V-Nieuw)
Ichtegemsestraat 7, 8211 Aartrijke
0494 47 26 77
krista.vandermeulen@zedelgem.be
Günther Descheemaecker (SAMEN s.pa)
Stationsplein 3, 8210 Loppem
-
gunther.descheemaecker@zedelgem.be
Ann Pattyn (N-VA)
Remi Claeysstraat 116, 8210 Zedelgem
0479 72 14 25
ann.pattyn@zedelgem.be
Jean-Pierre De Groodt (N-VA)
H. Baekelandlaan 24, 8211 Aartrijke
0474 45 00 39
jean-pierre.degroodt@zedelgem.be
Frauke Breekelmans (Groen)
Kronestraat 14, 8210 Zedelgem
0468 13 67 14
frauke.breekelmans@zedelgem.be
Wouter Vlaemynck (CD&V-Nieuw)
Diksmuidse Heirweg 30, 8210 Zedelgem
0476 48 97 35
wouter.vlaemynck@zedelgem.be

*ook lid van de politieraad

De gegevens van de schepenen vind je hier.