Knop
Griezelige pompoen

Griezelen in het doolhof én in het Kasteel van Loppem

Kom op vrijdag 30 en zaterdag 31 oktober 2026 griezelen in het doolhof en het Kasteel. Een initiatief van de dienst toerisme in samenwerking met de Gezinsbond Loppem en het Kasteel van Loppem.

  • Op 30/10 is er de nocturne voor de echte griezelfanaten van 18u00 tot 21u30 (laatste toegang om 21u).
  • Op 31/10 start de Halloweenactiviteit al om 14u00 (voor wie liever niet in het pikdonker rondloopt) en sluit af om 20u00 (laatste toegang om 19u30).

In en rond het doolhof kunnen jong én oud terug volop griezelen, iedereen is welkom. Deze keer wordt weer een  zoektocht door de spookachtige doolhofgangen georganiseerd.

Gezinsbond Loppem zorgt voor griezelplezier en Halloween lekkers, dit met ondersteuning van de gemeentelijke dienst voor toerisme.

Zoektocht voor kinderen

In het Kasteel van Loppem beleef je eveneens een Halloween zoektocht maar deze is uitsluitend voor kinderen (geschikt voor 6 tot 14 jarigen). Een klassiek kasteelbezoek is gedurende de Halloweenactiviteit niet mogelijk, er is uitsluitend de kinderactiviteit.

Praktisch
 

  • De openingstijden gelden voor zowel het doolhof als voor het kasteel  

  • Kom gerust verkleed naar dit Halloweenfeest

  • Vergeet zeker je zaklamp niet als je na 17u00 komt, en een balpen voor de zoektocht(en)

  • Geen inschrijving nodig

  • Betalen doe je ter plaatse (digitaal of cash) - deelname in het doolhof en kasteel is apart te betalen want de organisatie staat los van elkaar

  • Kostprijs:

    • Halloween Doolhof: €1,50 p.p. (gratis onder 4 jaar)

    • Halloween Kasteel: € 3,00

Opgelet: parkeren op Parking 1 en 2 op het einde van de dreef! Parkeren langs de dreef is verboden (vrij te houden voor ordediensten en om uit te wijken, want verkeer in beide richtingen moet mogelijk blijven). Volg de instructies van de parkeerwachters.

Er kan ook veilig geparkeerd worden aan het sportcentrum de Strooien Hane (Albert van Caloenstraat) of in Loppem dorp (kerkplein). Parkeren langs de Steenbrugsestraat (N309) ter hoogte van het doolhof is verboden.

Als het kan, kom met de fiets of met de bus (lijn  70a -70b - 703 ).