Vrijetijdswinkel Uit in Zedelgem en Infopunten Toerisme

De vrijetijdswinkel Uit in Zedelgem is letterlijk de etalage voor alles wat te maken heeft met vrijetijdsbesteding in onze gemeente. Je kunt er o.a. terecht voor toeristische informatie, aankoop van fiets- en wandelkaarten en tickets voor culturele voorstellingen. Bij een bezoek aan de vrijetijdswinkel doe je ideetjes op voor leuke cadeaus zoals het Zillegemse Leeuwbier, een fiets- of wandelbox of een geschenkbon. Klik hier voor de productenlijst.

Zedelgem heeft bovenop de vrijetijdswinkel 'Uit in Zedelgem' nog aanvullende infopunten toerisme.
De uitbaters van de infopunten maken je graag wegwijs in de recreatieve mogelijkheden die onze gemeente rijk zijn. Naast een vast pakket met gratis informatie beschikt elk infopunt eveneens over een aanbod van betalende fiets- en wandelkaarten met routes doorheen onze gemeente.

Deze toeristische infopunten heten je van harte welkom:

 • Aartrijke: 
  - B&B Artiriacumhoeve, Aartrijksestraat 112 (050/20.09.40)
 • Loppem:
  - restaurant Bis Art, Dorp 3 (050/82.48.51)
 • Zedelgem: 
  - café Den Heirweg, Snellegemsestraat 117 (050/20.87.38)
  - taverne Rembrandt, Torhoutsesteenweg 164 (050/20.08.08)