Winnaar 'Ontdek je plekje' (juni)

De winnaar ‘Ontdek je plekje’ (juni) is gekend!  Er waren heel wat inzendingen. Het plekje is duidelijk gekend, nl. de bank die aan de begraafplaats in Aartrijke staat, vlakbij de berceau (een haagconstructie waaronder een pad loopt). De rustplek had dus een dubbele betekenis, aangezien een begraafplaats ook een 'laatste rustplaats' is.  

Nathalie Devoldere uit Zedelgem wint een waardebon van 50 euro, te spenderen in de buurderij in Zedelgem (www.boerenenburen.be).

 

ONTDEK JE PLEKJE - JULI/AUGUSTUS
Nog tot 31 augustus kan je meedingen naar een waardebon.
Net buiten onze gemeentegrens ligt een abdij, enkele honderden meters verder (net binnen onze gemeentegrens) ligt een klooster. Beide staan in de Westtoer-campagne 'Kastelen en Abdijen' in de kijker. Tussen beide vind je het rustplekje van juli/augustus.

Meer info over de campagne vind je hier.